Заседание Президиума ФРСУ 2 марта 2013г.

Информация о проводимых соревнованиях по фидерной ловле...
Обсуждение...

Сообщение Вован » 06 мар 2013, 10:59

Полный протокол

Касательно фидера:
З другого питання заслухали:

Керівника напрямку лову риби фідером Буглака Євгена щодо змін в регламент проведення змагань національного рівня. Він розповів, що зміни, які були внесені рішенням Президії, весною минулого року, щодо складу фідерної команди в 2 спортсмена, яке мало на меті залучення до змагань національної першості спортсменів з більшої кількості областей, не дали очікуваний результат.

Ухвалили: повернутись до складу команди з лову риби фідером , що складається з 4-ьох спортсменів. Виходячи з цього повернути схему квот, яка була при командах в 4 спортсмена.

Голосували:

«за» Левченко В, Терещук О, Петраш Ю, Зелінський Ю, Блескун С, Щевич І.

«утримались». – Карпенко Ю, Волинець І.

Рішення прийняте


Також була розглянута ситуація з проведенням, організаторами змагань національного рівня, попередніх змагань на місці проведення ЧУ або КУ.

Виходячи з обговорення -

Ухвалили:рекомендувати організаторам ЧУ або КУ сезону 2013 року провести попередні змагання на місці проведення національних змагань з внеском не більше внеску на національні змагання.

Надалі включити вимоги по проведенню попередніх змагань на місці проведення ЧУ або КУ, з внесками не вище ніж внески на національні змагання, в пакет вимог до організаторів змагань національного рівня при одержанні права на проведення національних змагань

Голосували:одноголосно «за».

Рішення прийняте


Наступним обговорювалося питання нагородного пакету, який на деяких змаганнях національного рівня не відповідає рівню змагань.

Ухвалили:

В найкоротші терміни розробити та узгодити з Президією нагородний пакет єдиний для всіх видів риболовного спорту, який буде в себе включати набір медалей та кубків.

Голосували:одноголосно «за».

Рішення прийняте.

Раньше все решали "красные", теперь – "зеленые"

Вован Не в сети

Аватара пользователя
 
Сообщения: 1831
Пришел: 12 июн 2012, 09:34
Возраст: 40
Город: Харьков
Благодарил (а): 362 раз.
Поблагодарили: 174 раз.
Страна: Украина
Имя: Владимир

Вернуться в Спортивная ловля

Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 1